نمایش 1–8 از 17 نتیجه

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر

لى كوپر – LeeCooper
ساعتهاى لى كوپر جزئى از مجموعه برند جهانى پوشاك لى كوپر ميباشند.
لى كوپر با توليد پوشاك (Lee) از سال ١٩٠٨ در شرق شهر لندن پايتخت انگلستان كار خود را آغاز و اولين توليد كننده اى بود كه پوشاك جين ( لى ) را به دنيا معرفى نمود.
در همين راستا در جنگ جهانى اول و دوم لى كوپر تأمين كننده لباس ارتش انگلستان بوده چون كيفيت و استحكام از شاخصه هاى اصلى اين برند ميباشد.
از سال ١٩٠٨ لى كوپر تشكيلات خود را گسترش داده تا با توضيع محصولات با كيفيت و لوكس بتواند مخاطبان خود را راضى و به روز نگه دارد.
بعد از مطرح شدن در صنعت مُد و پوشاك با بيش از ٥٠٠٠ نمايندگى فروش در سراسر جهان و بيش از ٥٠٠ نمايندگى انحصارى بصورت فروشگاه هاى اختصاصى لى كوپر در معتبرترين مراكز خريد دنيا كار خود را ادامه داده و به شهرت جهانى رسيده است.
از سال ٢٠٠٧ لى كوپر ساعت را به مجموعه بزرگ خود افزوده و بر اساس مطابقت با فرهنگ و شخصيت اين برند طراحى شده و تمام تلاش بر اين بوده تا بهترين كيفيت و به روزترين مُدهاى دنيا را با قيمت بسيار مناسب و قابل قبول عرضه نمايد.
هر يك از مجموعه هاى ( كالكشن) فصلى اين برند با بيش از ١٠٠ مدل متفاوت با بهترين كيفيت و از بهترين مواد در طراحى و رنگ بندى كامل براى خانمها و اقايان توليد مى شود.
هر مجموعه بر اساس معروف ترين و موفق ترين طراحيها كه كاملا با فلسفه برند لى كوپر همخوانى دارد توليد و در اين راستا مُد روز دنيا، بهترين كيفيت در متريال، توجه به جزئيات و فينيشينگ حيرت انگيز كه همگى با يك قيمت خارق العاده تكميل ميشود را در بر ميگيرد.
فلز سازنده اين ساعت سوپر متال نام داشته كه جديدترين تكنولوژى در صنعت فلز و ابكارى فلزات ميباشد.
اين تكنولوژى استحكام فلز را چند برابر نموده و همچنين زيبايى و شفافيت در رنگ را دو چندان مينمايد.
كليه موتورهاى به كار رفته در برند لى كوپر ژاپنى بوده و همگى ضد آبى( 3ATM ) را دارا ميباشند.
همچنين براى زيبايى بيشتر از روكش كريستال در اين برند استفاده شده است.